Frontend fejlesztő

Feladatok:

  • online alkalmazások frontend-oldali programozásának ellátása
  • CSS alapú szabványkonform felhasználói felületek építése
  • ergonomikus felhasználói felületek tervezése
  • EDM levelek készítése, tesztelése
  • WordPress oldalak készítése
  • JS, AJAX frontend funkciók megvalósítása

Elvárások:

  • böngésző oldali programozásban szerzett minimum két éves tapasztalat
  • HTML5, CSS, kapcsolódó W3C szabványok részletes ismerete
  • különböző JS library-k beható ismerete
  • különböző template-ezők ismerete
  • Adobe Photoshop operátor-szintű ismerete
  • a fenti területekről referenciák ismertetése
  • felhasználói felületek tervezésében szerzett gyakorlat

Előnyök:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • alapszintű PHP ismeret
  • XML/XSL ismeret
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • megszállottság a szakma iránt

Amit ajánlunk:

  • Kihívást jelentő feladatok
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal csapat
  • Kreatív, önnálló feladatok, fejlődési lehetőség
  • Budai zöld környezet
  • Home office

Ha érdekel a pozíció, szeretnél pörgős- és összetettebb projekteken is dolgozni velünk, kérjük küldd el önéletrajzodat a következő e-mail címre: hr@hammeragency.eu.

A jelentkezőkkel folyamatosan tartjuk a kapcsolatot a kiválasztási folyamat során, és visszajelzést adunk az eredményeikről.

Ha bármilyen kérdésed van a pozícióval vagy a jelentkezési folyamattal kapcsolatban, kérjük vedd fel a kapcsolatot Hajdu Norberttel, telefonon: +36 70 266 1444 vagy e-mail-en: norbert.hajdu@hammeragency.eu.