Online Designer

Itt nincs olyan mission, ami impossible lenne. Főleg, ha Te is csatlakozol hozzánk! Online designer, vagy ha úgy tetszik, digitális grafikus pozícióba keresünk tapasztalt és kreatív munkatársat.

Mit kérünk tőled?

  • 3 év tapasztalatot hasonló területen
  • magas szinten kezeld az Adobe programokat
  • alapszintű ismereteket UI/UX vonalon
  • jártasságot Mac-es környezetben
  • ismerd az aktuális grafikai és vizuális trendeket
  • tudj csapatban dolgozni
  • kreativitást és szaktudást
  • add önmagad

Mit adunk cserébe?

  • versenyképes fizetést
  • Cafeteria juttatást
  • gépet
  • projekteket hazai és nemzetközi ügyfeleken
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • budai, zöldövezeti irodát
  • Covid alatt HO-t
  • a Hammer családot

Feladatok:

  • digitális és off-line eszközök tervezése
  • együttműködés új projektek, tenderanyagok megtervezésében
  • részvétel a kreatív ötletelésben, és az ötletek kivitelezésében
  • már meglévő projektekben való részvétel
  • social media platformok kiszolgálása
  • weboldalak, mobil applikációk tervezése

Előny:

  • videós, mozgóképes tapasztalat
  • 3D-s programok ismerete
  • mobil applikációk, weboldalak tervezésében szerzett tapasztalat
  • HTML, CSS alapismerete
  • angol nyelvtudás

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődésed, küldj e-mailt a hr@hammeragency.hu címre benne az alábbiakkal:

  • fényképes CV
  • portfólió
  • fizetési igény